НОВИНИ

17.01.2006 | Тарасюк у Швеції говорить про євроінтеграцію
Джерело - ProEUROPA

Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк в ході офіційного візиту до Швеції проводить у Стокгольмі переговори з колегою Лайлою Фрейвальдс щодо реалізації нової стратегії уряду Швеції.


Стокгольм неодноразово заявляв, що хоче бачити Україну членом Євросоюзу. Міністр закордонних справ Швеції Лайла Фрейвальдс ще раніше казала, що її країна готова надати підтримку євроінтеграційним прагненням Києва і збільшити для цього фінансову та технічну допомогу.


На порядку денному - наполягання Києва на спрощенні візового режиму між Україною та Євросоюзом і підготовка до створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.


Київ зондує позицію Стокгольма щодо запланованого будівництва газопроводу, який проляже дном Балтійського моря і омине балтійські країни, Україну і Польщу, але одна з гілок якого може бути простягнена до Швеції.


Багато економістів вважає, що будівництво наземного газопроводу через територію країн Балтії та Польщі коштувало б набагато дешевше, внаслідок чого знизилася б ціна на газ.


Стокгольм уже заявив про намір збільшити обсяг інвестицій в українську економіку, кажучи, що в наступному десятилітті Україна буде одним із найцікавіших ринків Європи.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3665. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект