НОВИНИ

16.01.2006 | Анґела Меркель здійснює візит до Москви
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель здійснює цього понеділка свій перший на посаді глави німецького уряду візит до Москви.

Темами майже тригодинної зустрічі Меркель з російським президентом Володимиром Путіним мають стати суперечка навколо атомної програми Ірану, близькосхідний конфлікт, вибори в Україні та Білорусі, головування Росії у „великій вісімці” та енергетична політика.

Представники правлячих та опозиційних партій Німеччини закликали Анґелу Меркель підняти й такі питання, як демократія та захист прав людини, зокрема проблему Чечні, а також суперечливий закон про діяльність неурядових організацій у Росії. Голова опозиційної Вільної демократичної партії Ґідо Вестервелле привітав наміри Анґели Меркель зустрітися також з представниками російської опозиції та правозахисниками. За словами Вестервелле, це сприятливий сигнал про зміну політичного курсу порівняно з тим, який здійснював колишній федеральний канцлер Ґергард Шредер.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект