НОВИНИ

13.01.2006 | Шість країн оголосили про створення фонду "чистої енергії" на противагу Кіотському протоколу
Джерело - EurActiv

США, Китай, Японія, Індія, Південна Корея та Австралія оголосили про створення багатомільйоного доларового фонду для підтримки чистих енергетичних технологій в якості альтернативи Кіотському протоколу щодо зміни клімату.


На зустрічі у Сіднеї 12 січня група з шести країн, що емітують приблизно половину зелених газових викидів, прийшла до згоди відносно утворення мпеціального фонду для підтримки спеціальних технологій. 


"Наші енергетичні потреби швидко зростають, тому ми вимушені робити масштабні інвестиції на протязі наступних декад", - йдеться у заключному комюніке. "Ми визнаємо, що тверде паливо підтримує наші економіки і воно буде залишатися реальністю під час нашого життя та на більш довгу перспективу". В той самий час, було підкреслено, що "поновлена та ядерна енергії будуть становити все більшу частку в глобальному постачанні енергії".  


Австралія зобов'язалася внести 75 млн. доларів до фонду на протязі п'яти років. Міністр енергетики США Сем Бодмен заявив, що в проекті бюджету країни на 2007 рік запроектовано 52 млн. доларів.


Були визначені вісім основних пріоритетів діяльності фонду: 1) чисті енергії на базі копалин; 2) поновлена енергія та розподілена генерація; 3) генерація енергії та її передача; 4) сталь; 5) алюміній; 6) цемент; 7) вугілля; 8) будинки.


До середини 2006 року повинні бути розроблені відповідні плани дій.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6778. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект