НОВИНИ

13.01.2006 | У Кремлі незадоволені Рибачуком
Джерело - За матеріалами "Інтерфакс" та "Української правди"

В адміністрації президента Росії здивовані заявами Олега Рибачука про те, що газовий конфлікт штучно інспірували в політичних цілях.

"З подивом сприйняте висловлювання Глави Секретаріату Президента України Рибачука, що трактує нещодавні розбіжності в газовій сфері як штучно інспіровані в політичних цілях", - сказало "Інтерфаксу" джерело в адміністрації Путіна.

За оцінками Рибачука, мала місце ледь не "змова" проти української влади, сказав співрозмовник агентства.

За його словами, "такі заяви різко дисонують із діловим і конструктивним обговоренням лідерами двох країн питань розвитку російсько-українських відносин, у тому числі в газо-енергетичній сфері, яке відбулося напередодні в Астані".

При цьому, підкреслив співрозмовник агентства, Путіним і Ющенком було підкреслене значення домовленостей як таких, що мають взаємовигідний характер і сприятимуть зміцненню відносин між Україною і Росією.

"У цьому зв'язку заява високопосадового українського чиновника викликає здивування і не може розцінюватися інакше, як намір заднім числом "зафіксувати" якісь політичні обвинувачення", - сказав джерело.

Він підкреслив, що "така тактика навряд чи сприяє створенню сприятливого клімату для успішної реалізації комплексних угод", досягнутих між двома державами.

Як відомо, Рибачук заявив у четвер, що газове протистояння з Росією провокували українські політики через свої контакти в Москві.

"Деякі українські політичні сили просили яструбів із Кремля – ви перекрийте Україні газ, а ми зметемо цих помаранчевих", - сказав Рибачук журналістам.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект