НОВИНИ

13.01.2006 | Ющенко дав ще одну гарантію Європі
Джерело - Українська правда

Президент Віктор Ющенко вчергове заявляє, що Україна гарантує безперебійний транзит газу в Європу.

"Коли українці поділилися цим газом (для підтримки транзиту), вони досягли тільки одного - ми підтвердили, що ми є країною, що гарантує постачання газу в Європу", - заявив Ющенко на прес-конференції в четвер у Києві.

За його словами, позицію України "зрозуміла всю Європу", про що свідчать результати його зустрічей із представниками різних країн.

У той же час він відзначив, що для тих, хто брав участь у врегулюванні газового питання, перші дні січня були "жахливими".

"Для тих людей, що на відомчому рівні відповідали за ці позиції, я думаю, це були дні, коли люди, що представляють нашу газову систему України, продемонстрували одне - що ми маємо одну із найбільш керованих транзитних європейських систем і кваліфікований персонал, що може дійти до кожного об'єкта споживання", - сказав Ющенко.

Президент нагадав, що Україна продемонструвала свою готовність забезпечувати транзит, коли після недостачі 122 млн. куб. м газу в Європу "довелося 107 млн. діставати зі своїх сховищ" і використовувати його для постачань.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7523. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект