НОВИНИ

12.01.2006 | Загроза пандемії пташиного грипу - дедалі реальніша
Джерело - Українська служба ВВС

Чільний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я застеріг, що неспроможність швидко і адекватно реагувати на поширення пташиного грипу може мати катастрофічні наслідки у світовому масштабі.


Промовляючи на початку дводенної конференції у Токіо, доктор Шігеру Омі заявив, що попри зусилля урядів багатьох країн, загроза пандемії стає дедалі реальнішою.

На конференції зібралися керівники органів охорони здоров'я і міністри країн Азії, які намагаються узгодити спільну стратегію стримання поширення вірусу.

Доктор Омі наголосив, що попри нещодавні смертельні випадки у Туреччині, найбільший ризик спалаху пандемії зберігається у Східній Азії.

Раніше координатор ООН з питань пташиного грипу Дейвід Набарро заявив, що для боротьби з поширенням інфекції вже зараз потрібно півтора мільйрди доларів.

Дейвід Набарро: "Епідемія пташиного грипу серед курей зараз широко поширена, особливо в Азії, і вона просувається до Європи. На прикладі Туреччини ми чудово побачили її можливості. Щоби впоратися з цією епідемією, взяти її під контроль, потрібні ефективні ветеринарні служби, масштабні програми інформування громадськості. Щоби це все здійснити, а також підвищити готовність медичних установ до можливої пандемії серед людей, і потрібні згадані додаткові кошти."

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект