НОВИНИ

12.01.2006 | Після газової війни Україна осміліла і напрошується в ЄС
Джерело - Українська правда

Голова української місії при Європейському Союзі Роман Шпек у світлі нещодавньої україно-російської газової кризи підкреслює важливість для офіційного Києва одержання чіткого сигналу про перспективу членства України в ЄС.

"Україна не може залишатися незалежною, суверенною країною з ринковою економікою за межами Європейського Союзу", - заявив він, виступаючи в середу в Європарламенті на позачерговому засіданні делегації ЄП у зв'язках з Україною.

Шпек вважає, що "найважливішим уроком цієї кризи є те, що ЄС повинен завершити період своїх роздумів і надати Україні перспективу вступу в Союз, чим раніше, тим краще".

Аналізуючи нещодавню "газову кризу" між Києвом і Москвою, український дипломат висловив думку, що Росія прагнула створити таку кризу з подальшою метою використання його як інструмент політичного тиску.

"Росія намагається використовувати цей інструмент для досягнення політичних цілей на майбутніх парламентських виборах в Україні", - сказав він.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект