НОВИНИ

12.01.2006 | Британські аналітики шоковані відставкою Єханурова
Джерело - ProEUROPA

Відставка уряду Юрія Єханурова є серйозним негативним шоком.
 
Так вважають експерти британського банку HSBC.
 
У коментарі банку йдеться про „політичну порожнечу” за умови, коли в Україні вільніше, ніж раніше розвивається економіка.
 
Водночас, британські аналітики пишуть, що практично немає шансів на формування нового уряду до парламентських виборів.
 
Британська газета "The Independent" пояснює причини відставки уряду Єханурова: вона має таке ж відношення до проблем поставок газу, як і до прагнення різних політичних сил в Україні перед виборами зайняти вигідну позицію. І ця ставка є великою, бо новий парламент і уряд матимуть більші повноваження за рахунок перерозподілу влади і зменшення повноважень президента, пише це видання.
 
"The Times" пише, що українські парламентарі „показали червону картку” помаранчевій революції, відправивши уряд Єханурова у відставку через підписану угоду по газу з Росією. Видання пише, що з цього приводу російський президент Владімір Путін має привід для задоволення, навіть в разі, якщо уряд Єханурова найближчим часом і утримається при владі. Це видання також вважає голосування у парламенті за відставку уряду Єханурова перемогою Тимошенко, яка була рушійною силою  підготовки у парламенті вотуму недовіри Єханурову.
 
"Guardian" наводить слова Юлії Тимошенко, яка вважає, що внаслідок корупції можна було підписати таку таємну угоду з Росією, на яку погодився уряд Єханурова. При цьому пані Тимошенко каже, що помаранчева революція не була марною, бо в Україні вже неможливо і надалі укладати такі таємні угоди.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6472. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект