НОВИНИ

11.01.2006 | Про що домовилися Ющенко з Путіним
Джерело - Korespondent

Президент України Віктор Ющенко і президент Росії Володимир Путін розповіли на спільній прес-конференції про результати сьогоднішньої зустрічі в Астані, куди обидва лідери прибули на інавгурацію Нурсултана Назарбаєва.

 

"Ми сьогодні можемо заявити, що близькі до підписання угоди про реадмісію", - сказав, зокрема, Ющенко, наголосивши на важливості цієї угоди як для України, так і для Росії.

Він повідомив, що сторони сьогодні констатують готовність підписати міжурядову угоду про порядок перетину українсько-російського кордону жителями прикордонних територій.

Ющенко також заявив, що в першому кварталі цього року почне працювати українсько-російський торгово-економічний комітет на чолі з прем’єр-міністрами двох країн міждержавної українсько-російської комісії "Ющенко-Путін".

Український Президент додав, що для цього буде проведена спеціальна зустріч з міністрами двох урядів.

Ющенко також заявив, що досягнуто домовленість про початок роботи комісії з демаркації українсько-російського кордону, у тому числі і сухопутних його ділянок. "У першому півріччі ми запропонували, щоб двостороння комісія активізувала переговорний процес щодо Керченської протоки і з підписання українсько-російських договорів щодо кордону в Азовському і Чорному морях", - сказав він.

За його словами, у цьому питанні "за півроку можна серйозно просунутися і знайти оптимальне рішення".

Ющенко вважає останні два місяці у відносинах Росії й України складним, але корисним періодом. "Гадаю, що в останні місяці – пару місяців – ми пройшли досить складний, бурхливий період. Але думаю, він достатньо взаємокорисний", - заявив Президент України.

"Ми вийшли на ті принципи, які зрозумілі, прозорі і чіткі", - сказав Ющенко. На його думку, можливо, це був один із найбільш складних періодів відносин між двома країнами.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект