НОВИНИ

11.01.2006 | Реакція Лондонського фондового ринку на підписання російсько-української газової угоди
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Реакція Лондонського фондового ринку на підписання російсько-української газової угоди виявилася значно стриманішою, ніж реакція московської біржі. Якщо у вівторок - перший день торгів у Москві з часу підписання угоди на постачання газу в Україну, акції “Газпрому” зросли в ціні на понад 8 відсотків, у Лондоні курс акцій компанії не змінився. 

Тут ця вістка спричинила лише трьохвідсоткове зростання курсу акцій “Газпрому” у перший день і чотиривідсотковий ріст на початку цього тижня. Протягом вівторка курс навіть незначно знижувався. Якщо врахувати, що курс американських депозитних акцій “Газпрому” на Лондонській біржі торік подвоївся в ціні, стабільно зростаючи протягом усього 2005 року, безпосередня залежність між ростом на початку 2006 року і газовою угодою не надто простежується.

В той-таки час російський індекс MSCI в перший день відкрився з рекордного 14-відсоткового підвищення акцій “Газпрому”. Британське агентство Reuter наводить пояснення провідного російського брокера “Тройка діалог”,  який вважає, що угода з Україною принесе російській компанії 800 мільйонів долларів прибутку цього року.

Але провідний іноземний інвестиційний банк на російському ринку United Finance Group не згідний із цією точкою зору. Він уважає, що угода є “тимчасовою і слабкою”, завдяки якій прибуток компанії зросте лише на 135 мільйонів долларів, тобто незначну суму для впливу на акційний капітал.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект