НОВИНИ

02.06.2018 | Канада подала скаргу у СОТ через нові мита США
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявила глава МЗС Канади Христя Фріланд.

«Окрім заходів у відповідь, оголошених у четвер, уряд Канади також звернувся до СОТ із запитом на проведення офіційних консультацій із США стосовно запровадження каральних тарифів на імпорт сталі й алюмінію з Канади, а також більш загальної теми – неналежного використання Штатами аргументу національної безпеки заради протекціонізму», - сказала Фріланд.

Вона назвала тарифи на канадську продукцію такими, що «підривають цілісність глобальної торговельної системи». «Ці однобокі тарифи, запровадженні США під помилковим приводом забезпечення національної безпеки, не відповідають міжнародним торговельним зобов'язанням США і правилам СОТ. Канада тісно співпрацюватиме із ЄС, який також подав скаргу до СОТ, та іншими країнами-однодумцями, опонуючи цим тарифам», - наголосила глава міністр.

Фріланд додала, що Канада також використає механізми НАФТА, аби примусити США скасувати мита. «Абсолютно неприйнятно розглядати будь-яку торгівлю з Канадою як загрозу національній безпеці США. Канада є надійним та чесним постачальником сталі й алюмінію для підприємств оборонної галузі США», - підсумувала вона.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер міністр фінансів США Вілбур Росс повідомив про припинення торговельних пільг для Канади, Мексики і ЄС та запровадження тарифів на поставки з цих країн алюмінію і сталі попри міжнародні правила, в тому числі в рамках Світової організації торгівлі.

У відповідь канадська сторона заявила про запровадження власних мит на товари із США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект