НОВИНИ

10.01.2006 | Литвин і Гербст обговорили проблему всиновлення українських дітей
Джерело - УНІАН

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин та посол США в Україні Джон Гербст обговорили проблему усиновлення дітей в Україні.

 

За словами спікера, головною темою зустрічі була проблема, що виникла після ухвалення змін до сімейного кодексу України, якими повноваження з усиновлення дітей іноземцями передано від Міністерства освіти Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту.

За словами Литвина, сьогодні виник певний вакуум через передачу повноважень від одного відомства іншому, а дітей, яких хочуть усиновити іноземці, дуже багато. Наприклад, лише громадяни США хочуть усиновити близько 40 дітей.

Під час розмови було також обговорено заходи, які б дали змогу запобігти незаконній торгівлі дітьми. Литвин нагадав, що парламент у співпраці з міжнародними експертами напрацював відповідний законопроект, який буде винесено на розгляд в другому читанні у четвер, 12 січня.

Також, за словами спікера, сторони обмінялися думками щодо політичної реформи в Україні, а також термінів, коли почне працювати Конституційний суд.

Посол США також поцікавився позицією українського парламенту стосовно газових угод між Україною та Росією.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект