НОВИНИ

23.05.2018 | Країни G7 не визнають президентські вибори у Венесуелі
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йдеться у заяві країн-членів G7, поширеній офісом прем'єр-міністра Канади.

«Без відповідності міжнародним стандартам та забезпечення інклюзивного, чесного та демократичного процесу цим виборам та їх результатам бракує легітимності та достовірності. Тому ми не визнаємо президентські вибори у Венесуелі, оскільки вони не відображають демократичну волю народу країни», - наголошується у заяві.

На думку лідерів G7, режим Ніколаса Мадуро у Венесуелі має забезпечити проведення нових всенародних президентських виборів. «Ми солідарні із народом Венесуели та закликаємо режим Мадуро поновити конституційну демократію у країні, призначити вільні та чесні вибори, які відображатимуть демократичну волю народу, негайно звільнити усіх політичних в'язнів, поновити повноваження Національної асамблеї та надати повний, безпечний та безперешкодний доступ гуманітарним працівникам», - наголосили лідери країн G7.

У заяві також наголошується на повній підтримці політичного вирішення кризи у Венесуелі. «Ми залишаємося відданими підтримці мирного, демократичного вирішення кризи у Венесуелі та підтримці населення країни шляхом надання гуманітарної допомоги», - запевнили у G7.

Як відомо, останніми вихідними у Венесуелі відбулися президентські вибори, на яких чинного главу держави Ніколаса Мадуро було переобрано на наступний термін. США та 14 країн "лімської групи" не визнали легітимності цього голосування. Крім того, 14 країн "лімської групи" анонсували відкликання своїх послів з Венесуели.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект