НОВИНИ

05.05.2018 | Від миротворчості до оборони: на німецьку армію чекає реформа
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив журналістам у п'ятницю в Берліні представник відомства Єнс Флосдорф.

За його словами, проект реформи буде представлений на початку літа.

"Проект нової "Концепції бундесверу" буде представлений в червні", - поінформував він.

За словами Флосдорфа, йдеться про "реакцію на нові сценарії", серед яких кібератаки. Союзники озброюються, і захист як на національному рівні, так і у рамках НАТО, повертається в центр уваги європейської політики безпеки, сказав представник міністерства.

У концепції будуть уточнені положення "Білої книги" з оборони, прийнятої урядом ФРН влітку 2016 року на тлі подій 2014 року - анексії Криму і війни на сході України, а також інших дій Росії.

Зокрема, планується в однаковій мірі приділяти увагу участі солдатів бундесверу в міжнародних миротворчих місіях і питанням національної оборони і захисту союзників по НАТО, сказав Флосдорф, додавши, що до цього спостерігався перекіс на користь першого завдання. А щодо стану військової техніки і підготовки офіцерів та солдатів, то вони далеко не найкращі, сказав представник оборонного відомства.

Як повідомлялося, міністр оборони ФРН наполягає на збільшенні фінансування армії (на 12 млрд євро в найближчі 4 роки), через що вона вступила в конфлікт з міністром фінансів.

Цього року на потреби армії у бюджеті передбачено 38,5 млрд євро, наступного - 41,5 млрд. З такими витратами, які дорівнюють близько 1,3% ВВП, Німеччина відстає від 2-відсоткової мети, передбаченої самітом НАТО в Уельсі, якої країна зобов'язалася досягти до 2024 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект