НОВИНИ

06.08.2004 | Британія не панікує через 'загрозу Хітроу від Аль-Каїди'
Джерело - Українська служба ВВС

Британський уряд намагається применшити серйозність повідомлень щодо намагань Аль-Каїди здійснити напад на аеропорт Хітроу.
Британська розвідка перевіряє інформацію щодо цих можливих планів Аль-Кайди. Як вважають, ця інформація надійшла з Пакистану після арешту у тій країні комп'ютерника, підозрюваного у зв'язках з Аль-Каїдою.


За іншими джерелами, інформація походить із комп'ютера одного з чільних посадовців Аль-Каїди, також заарештованого в Пакистані.


Представники Консервативної партії Британії звинувачують уряд у тому, що він сприяє поширенню паніки через те, що дає недостатньо інформації про загрози нападів.


Проте один із чільних урядовців Пітер Хейн твердить, що в поширенні детальної інформації на сьогодні немає потреби.


Пітер Хейн, зокрема, сказав: "Якщо б була конкретна загроза чи ж конкретний об'єкт такої загрози, то тоді б ми сказали про це людям, як це було у випадку з рейсами Британських авіаліній до Америки кілька місяців тому. Наразі, однак, ми бачимо лише результати постійного спостереження, постійної роботи розвідки, і важливо, щоб відповідальні за ці операції люди відчували підтримку громадськості, що полегшило б їхню працю".


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект