НОВИНИ

04.01.2006 | Тарасюк подякував ОБСЄ за допомогу в рішенні газових питань
Джерело - ЛІГАБізнесІнформ

3 січня Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк надіслав лист головуючому в ОБСЄ Міністрові закордонних справ Бельгії Карелові Де Гухту, в якому виразив вдячність за увагу, приділену цією організацією питанню постачань газу до України і транзиту російського газу в інші європейські країни.


Керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Василь Філіпчук, Міністр підкреслив, що Україна розділяє думку ОБСЄ щодо необхідності дотримання ряду принципів в газовій співпраці, а саме: можливості прогнозування, надійності, економічної прийнятності, запобігання забрудненню навколишнього середовища - принципів, вказаних во багатьох міжнародних угодах, включаючи стратегічний план ОБСЄ з економічних і екологічних питань.


Б.Тарасюк підкреслив, що такі принципи завжди були і залишаються домінуючими для України, а також виразив готовність українського уряду взяти участь в підготовці і проведенні конференції ОБСЄ по енергетичній безпеці.


Також глава українського зовнішньополітичного відомства виразив надію на подальшу підтримку со сторони ОБСЄ принципу дотримання всіма країнами існуючих міжнародних угод в енергетичній і інших сферах.


Нагадаємо, вчора Б.Тарасюк також надіслав лист голові Європейської Комісії Жозе Мануелю Баррозу, в якому висловив припущення про необхідність направлення до України європейських експертів для спостереження за ходом переговорів по газу.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект