НОВИНИ

30.12.2005 | Французькі компанії готові інвестувати українські економічні проекти
Джерело - ProEUROPA

Французькі компанії готові інвестувати українські економічні проекти, заявив Посол України у Франції Юрій Сергеєв, повідомляє «Главред».
 
«У 2006 році французьке керівництво, схоже, має намір концентруватися на конкретних двосторонніх проектах. «Дорожня карта» в економічній, енергетичній, транспортній та інших галузях - лише частина задуманого. Французька сторона в цілому готова інвестувати тільки в будівництво портів в Україні 500 млн. євро», - сказав Ю.Сергеєв.
 
За його словами, Міністерство транспорту України вибрало Францію партнером у створенні швидкісного руху усередині країни. «Не секрет, що французи - лідери в створенні швидкісного руху в Європі. Вони готові запропонувати Україні комплексне рішення, що включає виробництво швидкісних локомотивів, вагонів, адаптацію національної транспортної інформаційної системи, зокрема, включення в графік руху швидкісних європейських потягів тощо. Французькі компанії запрошені до участі в проектах з будівництва українських автомагістралей», - сказав Ю.Сергеєв, додавши, що «Укравтодор» вже проводить консультації на вищому рівні, і що йдеться про серйозні об´єкти для французьких інвестицій.
 
Щодо енергетичної сфери посол зазначив, що наступного року її чекає наповнення конкретними проектами. «Французькі GAZ DE FRANCE і банк SOCIETE GENERALE є партнерами НАК “Нафтогаз України”, вони готові виділити 2,5 млрд. євро для реалізації спільних газотранспортних проектів на території України», - сказав Ю.Сергеєв.
 Він також констатував, що останні три роки характеризуються приростом в торговельно-економічних відносинах двох країн від 12 до 24%, що, проте, є невеликою частиною потенційних можливостей економік двох держав. За словами Ю.Сергеєва, сьогодні це зростання, на жаль, обумовлене не проривом у великому бізнесі - показники базуються на реалізації домовленостей, досягнутих під час діалогу на регіональному рівні. «Істотний прорив можливий тільки тоді, коли ми підемо далі, від міжрегіонального рівня перейдемо до міжнаціонального», - підкреслив посол.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект