НОВИНИ

05.08.2004 | Вимоги викрадачів будуть ігноровані контингентом в Іраку
Джерело - Українська служба ВВС

Сполучені Штати повідомили, що дістали підтвердження від кожної з 31 країни, які і далі беруть участь у багатонаціональному контингенті в Іраку, намірів не робити поступок викрадачам заручників.
Речник Державного Департамента США, Ричард Баучер сказав, що кожна з цих країн, висловить своє бачення ситуації у наступні кілька днів.


"Ми відчували, що важливо чітко сформулювати нашу політику щодо поступок терористам і викрадачам людей, бо таким чином, ми зможемо покласти край цій негативній практиці - коли ті люди зрозуміють, що вони нічого не виграють з викрадення людей."


Кореспондент Бі-Бі-Сі у Вашінгтоні каже, що це стало скоординованим зусиллям зупинити зростаючу кількість випадків викрадення цивільних різних національностей збройними повстанцями, аби чинити тиск на уряди країн, громадянами яких є заручники.


Також було повідомлено, що цей крок є реакцією на рішення Філіпін минулого місяця вивести свої війська з Іраку в обмін на звільнення філіпінського громадянина викрадачами.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект