НОВИНИ

22.02.2018 | Міграційне законодавство Франції планують зробити жорсткішим
Джерело - УКРІНФОРМ

Законопроект викликав критику окремих груп в парламенті, але в уряді його вважають «повністю збалансованим».

Законопроект передбачає кримінальну відповідальність за нелегальний перетин кордону та прискорює процедури депортації економічних мігрантів, а також скорочує терміни розгляду заявок на отримання притулку – з 11 до 6 місяців.

"Чому ми хочемо скоротити до шести місяців? Тому що для тих, кому буде надано притулок, краще мати змогу почати інтеграцію у французьке суспільство якомога раніше… А для тих, кого депортують, краще, бо за шість місяців не буде втрачено сімейні зв’язки, контакти з країною, і тому краще, щоб термін був коротшим», - заявив журналістам у Єлисейському палаці міністр внутрішніх справ Джарар Коломп, який представляв законопроект міністрам.

Також законопроект передбачає скорочення термінів на подання заявки після прибуття до Франції – зі 120 днів до 90. Також документ передбачає подвоєння терміну можливого затримання незареєстрованих мігрантів. Якщо законопроект затвердять, то цей термін становитиме 90 днів. Ткож буде скорочено вдвічі термін подання оскардення – він становитиме 15 днів.

Разом з тим, благодійні організації, які опікуються мігрантами, не мають такого позитивного сприйняття нового законопроекту, назвавши його «репресивним», оскільки скорочення термінів оскарження не дає майбутнім апелянтам часу на захист адвоката.

"Ми просимо його (законопроект – ред.) відкликати… Ми навіть не виступаємо за боротьбу за зміни в законопроекті, тому що філософія документу є занадто репресивною», - повідомили в одній з благодійних організацій, яка працює з мігрантами та шукачами притулку.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 9542. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект