НОВИНИ

05.02.2018 | Наступальні озброєння: США вказали Кремлю на нові пункти угоди
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційній заяві речниці Державного департаменту США Хезер Науерт, поширеній у понеділок.

"Сполучені Штати зі свого боку провели всі скорочення й досягли визначених лімітів у серпні 2017 року. Російська Федерація неодноразово заявляла про свою прихильність новому договору про СНО, включаючи досягнення головних обмежень, і ми очікуємо, що наш майбутній обмін даними в рамках договору підтвердить цю прихильність", - наголошується в заяві.

У Держдепі підкреслили, що реалізація нового договору про СНО "підвищує безпеку" США і союзників, а також вносить більшу стабільність, прозорість і передбачуваність у відносини між Москвою і Вашингтоном. "Це критично важливо в період, коли знизився рівень довіри у відносинах між двома країнами", - зауважили у відомстві.

США і Росія повинні надати дані про свої стратегічні ядерні арсенали протягом ближчого місяця. Згідно з домовленістю, сторони можуть перевіряти надані цифри.

"Новий договір про СНО залишається одним із найважливіших компонентів підтримки глобальних зусиль у сфері нерозповсюдження та стратегічної стабільності у відносинах між Сполученими Штатами і Російською Федерацією", - підкреслили в Державному департаменті США.

Як повідомлялося, договір між США і Росією про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь був підписаний у квітні 2010 року. Більшість положень договору набули чинності 5 лютого 2011 року. Зараз набувають чинності основні обмеження, передбачені в договорі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект