НОВИНИ

01.02.2018 | У Берліні не зовсім розуміють політику Ізраїлю щодо врегулювання
Джерело - УКРІНФОРМ

«В Європі зростає невдоволення діями Ізраїлю. У Німеччині і, чесно кажучи, всередині моєї партії молоді люди все менше і менше схильні приймати те, що вони вважають несправедливим ставленням до палестинців. І таким людям, як я, стає все важче пояснити їм, чому ми повинні продовжувати підтримувати Ізраїль. Як друзі і близькі союзники, ми повинні знати, підтримує або більше не підтримує Ізраїль вирішення цього конфлікту шляхом переговорів... Яка стратегія Ізраїлю в цьому конфлікті?», - сказав Габріель.

Він зазначив, що деякі члени ізраїльського кабінету виступають проти визнання двох держав. Однак саме воно завжди було основою прихильності миру між Ізраїлем та Палестиною, а тому знаходило величезну фінансову підтримку з боку Німеччини і Європи, нагадав міністр. Він особисто переконаний, що шлях до безпеки і світу можна знайти тільки через принцип двох держав.

Глава німецького МЗС запевнив, що піднімає це питання і під час зустрічей з керівництвом Палестинської автономії, як зробив це напередодні під час переговорів з її лідером Махмудом Аббасом в Рамаллагу і в Тель-Авіві з прем'єром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу в середу.

Габріель також зазначив, що Німеччина з нетерпінням чекає того дня, коли вона зможе перемістити своє посольство в Ізраїлі в Єрусалим. Але, уточнив він тут же, це станеться тоді, коли Єрусалим стане столицею двох держав.

"Іншого шляху немає", - підкреслив дипломат.

За його словами, до тих пір слід підтримуватися узгодженого рішення від 1967 року і дотримуватися міжнародного права в частині статусу окупованих територій.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1470. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект