НОВИНИ

27.12.2017 | Туреччина купила у Росії С-400 на 2,5 мільярда
Джерело - Deutsche Welle

Про це глава російської держкорпорації "Ростех" Сергій Чемезов повідомив в інтерв'ю газеті "Коммерсант", опублікованому в середу, 27 грудня, повідомляє Deutsche Welle.

"Він підтвердив, що йдеться про покупку чотирьох дивізіонів. При цьому більша частина суми - 55 відсотків - буде покрита за рахунок російських кредитних коштів. Решту 45 відсотків Анкара виплатить у вигляді авансу, уточнив Чемезов", - йдеться в повідомленні.

"Російський і турецький Мінфін уже завершили переговори, залишилося лише затвердити фінальні документи", - додав він. Як очікується, перші поставки почнуть здійснюватися у березні 2020 року.

Раніше прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим назвав придбання у Росії С-400 вимушеним кроком. Він пояснив, що Анкара воліла б закупити системи ППО у країн-членів НАТО, проте не змогла домовитися. За словами Йилдирима, Туреччина не має наміру відмовлятися від взаємодії з альянсом, проте співпраця з РФ необхідна їй у зв'язку з відсутністю сучасної системи протиповітряної оборони.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект