НОВИНИ

26.12.2017 | США скоротять бюджет ООН на понад $280 млн
За матеріалами - AP

"Неефективність і перевитрати організації добре відомі, і ми не дозволимо використовувати щедрість американського народу", - підкреслила Хейлі.

При цьому в місії підкреслили, що скорочення бюджету ООН буде досить істотним: він зменшиться на 285 млн доларів в 2018-2019 рр.

Нагадаємо: Сполучені Штати є одним з головних фінансових джерел ООН, з якого їй поступають 22% основного бюджету. В числі лідерів по фінансуванню ООН також Японія (9,6%) і Китай (7,9%).

Розмір внесків залежить від платоспроможності країни і розраховується, виходячи із середнього показника ВВП та доходу на душу населення країни. Розмір внеску однієї країни не повинен перевищувати 22% бюджету організації.

Раніше прещзидент США Дональд Трамп неодноразово критикував загальну ефективність ООН, заявляючи, що організація мало що робить для вирішення глобальних проблем. Відразу після перемоги на виборах Трамп заявляв, що наполягатиме на реформі і змінах в Організації Об'єднаних Націй.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект