НОВИНИ

24.12.2017 | КНДР відреагувала на "акт війни" від ООН
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це повідомило американське інформагентство Reuters із посиланням на північнокорейське офіційне інформагентство KCNA.

"Міністерство закордонних справ Північної Кореї в неділю заявило, що останні санкції проти КНДР є актом війни, що практично означає економічну блокаду країни",- йдеться в повідомленні.

При цьому в Пхеньяні пригрозили "покарати тих, хто підтримав цей крок".

У заяві МЗС Північної Кореї наголошується, що Сполучені Штати "перелякалися" ядерної сили КНДР, тому намагаються запровадити все більше санкцій проти Пхеньяна.

"Ми сприймаємо таку "санкційну резолюцію", запроваджену США та її послідовниками як серйозне порушення суверенітету нашої республіки й акт війни, що порушує мир і стабільність на Корейському півострові та в регіоні", - зазначається в заяві офіційного Пхеньяна.

При цьому, в МЗС КНДР наголосили, що наявність ядерної зброї – це самозахист та інструмент стримування, і це не суперечить міжнародному праву.

"Ми продовжимо зміцнення нашого самозахисного ядерного стримування, спрямованого на принципово викорінення ядерних загроз США, шантажу та ворожих кроків шляхом встановлення практичного балансу сил зі США", - наголосило північнокорейське міністерство.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект