НОВИНИ

22.12.2017 | Додон відмовився призначати нових міністрів і віце-прем'єрів Молдови
За матеріалами - УКРІНФОРМ

"Відхилив запропоновані кандидатури міністрів. Згідно з законом про уряд, зміни в уряді повинні здійснюватися парламентом. Більшість запропонованих кандидатів вже довела свою непослідовність, відсутність професіоналізму і гідний жалю опортунізм", - написав президент.

На думку Додона, окремі кандидати на міністерські посади були причетні до розкрадання більш як мільярда доларів з банківської системи Молдови.

Напередодні в уряді Молдови були проведені істотні кадрові перестановки: призначено двох нових віце-прем'єрів і 5 міністрів, проте президент Ігор Додон заявив, що не підписуватиме указ про нові призначення.

Голова парламенту Молдови Андріан Канду вважає, що парламент має право звернутися до Конституційного суду (КС) за відповідними роз'ясненнями, якщо президент Ігор Додон відмовиться підписувати указ про нові призначення в уряді під керівництвом Павла Філіппа.

Раніше при аналогічній ситуації, коли Ігор Додон повторно відмовився підписувати указ про призначення міністра оборони Еуджена Стурзи, КС тимчасово усунув Ігоря Додона з посади, а указ про призначення міністра підписав спікер парламенту Андріан Канду.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект