НОВИНИ

18.12.2017 | Мігранти-стоп: нідерландські ультраправі закликають Європу взяти приклад з Трампа
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це Вілдерс заявив на на з’їзді євроскептичних партій Європи у Празі.

"Це буде майже так, якби ви межували з сектором Гази майже на кожному кордоні. Ми повинні прийняти абсолютно нову стратегію. Ми повинні мати мужність обмежувати легальну імміграцію, а не розширювати її, навіть якщо нам іноді доводиться будувати стіну", - сказав він.

Вілдерс також закликав Європу вдатися до методів Австралії, яка повертає човни мігрантів до їхніх країн, та побудувати нові прикордонні стіни, як Трамп пообіцяв зробити на кордоні США з Мексикою.

Вілдерс, який був засуджений у минулому році нідерландським судом за дискримінацію мігрантів, навів дані досліджень в США, які, за його твердженням, показали, що у середині століття Чехія межуватиме на півночі, півдні та заході з країнами, де мусульманське населення становитиме більш ніж 20%.

Як повідомлялося, у суботу, 16 грудня, у Празі пройшов з'їзд ультраправих партій Європи, який бойкотували чехи. Крім Вілдерса на конференції також були француженка Марін Ле Пен, Лоренцо Фонтана з італійської "Ліги Півночі" та Георг Майєр з австрійської Партії свободи.

Серед спікерів – бельгієць Героль Аннеманс, поляк Міхал Марусик, Маркус Претцелл з "Альтернативи для Німеччини" (AfD) та Дженіс Аткінсон, колишній член британської UKIP.

Партії, які об’єдналися в Європарламенті у групу "Європа націй і свободи" (ENF), сповідують антимігрантську та євроскептичну ідеологію. Вони заявили, що на конференції планують зосередити увагу на співпраці в Європі, але за межами структур ЄС.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект