НОВИНИ

15.12.2017 | НАТО занепокоєне порушенням Росією договору про ліквідацію ракет
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в оприлюдненій у п'ятницю заяві Організації Північноатлантичного договору, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Союзники виявили російську ракетну систему, що викликало серйозні занепокоєння. НАТО закликає Росію послідовно і прозоро зняти ці занепокоєння та активно долучитися до технічного діалогу зі Сполученими Штатами», - наголосили в Альянсі у зв'язку із наявною інформацією про порушення Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД).

У свою чергу, в НАТО відзначили, що США повною мірою дотримуються зобов’язань у рамках РСМД.

«Альянс є єдиним у своїй високій оцінці домовленостей з контролю над озброєннями, як вагомої складової стратегічної стабільності та колективної безпеки», - запевнили в НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня США ввели санкції проти Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД).

Договір було підписано між США і СРСР у 1987 році. Сторони зобов’язалися не виробляти, не випробовувати та не розгортати балістичні і крилаті ракети наземного базування середньої (1000-5000 км) та малої (500-1000 км) дальності.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект