НОВИНИ

15.12.2017 | Канада оголосила пріоритети свого головування у G7
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це оголосив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Усього було визначено п’ять пріоритетів, серед яких: інвестиції у підвищення добробуту для усіх; підготовка до робіт майбутнього; просування гендерної рівності та збільшення ролі жінок; співпраця щодо змін клімату, океанів та чистої енергії; розбудова більш мирного та безпечного світу.

«Обрані нами пріоритети на рік допоможуть зосередити дискусії на пошуку справжніх, конкретних рішень для досягнення гендерної рівності, посилення жінок, розвитку чистого енерговидобування й економічного зростання для усіх. Як партнери по G7, наша спільна відповідальність полягає у створенні для усіх громадян можливостей отримати вигоду від глобальної економіки, й залишенні для наших внуків та правнуків більш здорового, мирного та безпечного світу», - сказав Трюдо.

Він додав, що протягом наступних півроку у Канаді відбудеться низка міжнародних заходів, присвячених озвученим темам.

«Кожна із цих зустрічей передбачатиме проведення гендерного аналізу й зосереджуватиметься на гендерній рівності та збільшенні ролі жінок», - уточнили у офісі прем'єр-міністра Канади.

Як відомо, наступного року зустріч Великої сімки відбудеться 8-9 червня у містечку Шарлевуа в провінції Квебек. Президентство у Великій сімці ротується між членами на річний термін і розпочинається 1 січня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект