НОВИНИ

14.12.2017 | У Греції сьогодні - загальний страйк проти політики жорсткої економії
Джерело - УКРІНФОРМ

"Страйк, до якого минулого тижня закликали об'єднання найбільших профспілок країни, спричинить перебої у русі громадського транспорту, а також у роботі більшості урядових та державних служб", - йдеться у повідомленні.

У центрі Афін сьогодні очікуються демонстрації під парламентом, який продовжить обговорення бюджету на наступний рік. У зв'язку зі страйком водіям рекомендують уникати поїздок до центру міста.

Крім цього, повідомляється, що метро та трамваї в Афінах працюватимуть лише з 9:00 до 14:00 за місцевим часом, а міські автобуси та тролейбуси - з 9:00 до 21:00.

До 24-годинного страйку також долучиться національна та приміська залізниця, яка сьогодні не надаватиме послуг. Тож залізничного сполучення з Міжнародним аеропортом Афін у цей день не буде.

На 4 години до страйку приєднаються й авіадиспетчери, внаслідок чого низка внутрішніх рейсів буде скасована або відкладена.

У цілодобовому страйку візьмуть участь також працівники портів та державні службовці. Частково не працюватимуть школи, державні установи та лікарні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект