НОВИНИ

08.12.2017 | США розробляють військовий план на випадок відмови Росії від договору щодо ракет
За матеріалами - УНІАН

США почали вивчати "військові рішення" на випадок, якщо Росія порушить Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД). Про це в інтерв'ю "Комерсанту" заявив заступник держсекретаря США Томас Шеннон.

"США починають вивчати можливі військові рішення по створенню системи ракет середньої дальності наземного базування, які, у випадку якщо Росія не почне дотримуватися положень договору про РСМД, забезпечили б захист США і наших союзників і компенсували військовий перевагу Росії, якого вона домагається шляхом створення заборонених ракет", - сказав він.

Комітети з питань збройних сил сенату і палати представників США схвалили виділення 58 мільйонів доларів на заходи у відповідь на порушення Росією договору про ліквідацію ракет малої і середньої дальності (РСМД).

Раніше повідомлялося, що голова комітету закордонних справ палати представників конгресу США Ед Ройс вніс поправку в законопроект по обороні на 2018 рік про введення нових санкцій щодо Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний в 1987 році президентом СРСР Михайлом Горбачовим і президентом США Рональдом Рейганом.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2286564-ssha-rozroblyayut-viyskoviy-plan-na-vipadok-vidmovi-rosiji-vid-dogovoru-schodo-raket.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект