НОВИНИ

05.12.2017 | Прориву з Brexit немає: Юнкер назвав Мей "жорстким переговорником"
Джерело - DW

Про це заявив голова Європейської Комісії (ЄК) Жан-Клод Юнкер за підсумками переговорів із прем'єр-міністром Британії Терезою Мей, які відбулись у понеділок, 4 грудня, в Брюсселі.

"Попри наші наполегливі зусилля та значний прогрес, який ми та наші команди здійснили протягом останніх кількох днів щодо питань, які залишалися, сьогодні не було можливо досягнути остаточної угоди", - заявив Юнкер на спільному брифінгу з Мей.

Він висловив сподівання, що цього тижня сторони зможуть просунутись уперед під час переговорів, що дозволить лідерам 27 держав-членів ЄС під час саміту наступного тижня затвердити перехід до наступної стадії переговорів з Лондоном, зокрема, і щодо майбутньої співпраці у сфері торгівлі.

Зазначається, що Юнкер назвав Мей "жорстким і непростим переговорником, який захищає позицію Великої Британії зі всією енергією, яку, як ми знаємо, вона має". При цьому він зауважив, що відсутність остаточної згоди між Брюсселем і Лондоном за підсумками переговорів у понеділок "не є провалом".

У свою чергу, Мей назвала переговори "конструктивними" та повідомила, що у сторін залишаються розбіжності у поглядах на кілька питань, "що вимагає подальших переговорів та консультацій". "Ми знову зберемося до кінця цього тижня, і я також впевнена, що ми завершимо це питання успішно", - зазначила вона.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект