НОВИНИ

02.12.2017 | Глава Пентагону вирушив у міжнародне турне
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це йдеться в офіційному повідомленні Пентагону.

"Міністр оборони Джеймс Меттіс сьогодні відправився в п'ятиденне турне з метою підтвердження твердих зобов'язань США у партнерстві на Близькому Сході, в Західній Африці та в Південній Азії", - зауважили в Пентагоні.

Як повідомили в відомстві, Меттіс спершу відвідає Єгипет, де вже заплановані в суботу його зустрічі з президентом й міністром оборони країни.

Після цього, 3 грудня глава Пентагону вирушить до Йорданії. Там він планує взяти участь у так званому Акабському процесі – форумі з питань протидії екстремізму в Західній Африці. Зустріч організовує король Йорданії Абдалла II, крім того, на ній очікується участь представників Франції, Великої Британії та деяких країн Західної Африки, а також представники Африканського Союзу, Європейського Союзу, НАТО та ООН.

Наступного дня, 4 грудня міністр оборони США вирушить з візитом до Пакистану, де зустрінеться з прем'єр-міністром та начальником штабу армії цієї країни. Завершиться турне Меттіса його візитом до Кувейту 5 грудня, де заплановані переговори з кувейтським еміром та іншими представниками державного керівництва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект