НОВИНИ

01.12.2017 | "КНДР крім нас нікому не вірить": Росія захотіла стати гарантом переговорів щодо ракет Пхеньяна
За матеріалами - УНІАН

В Росії заявили, що Пхеньян готовий до переговорів для врегулювання кризи, але крім Росії нікому не вірить, і вважає США недоговороздатною країною. Про це заявив координатор групи зі зв'язків з парламентом КНДР, депутат Держдуми РФ Казбек Тайсаєв.

"Вони готові до розмов, до переговорів. Але, безумовно, вони крім Росії нікому не вірять. У мене таке склалося враження, що тут гарантом всіх цих переговорів може бути тільки Росія", - сказав Тайсаєв за підсумками поїздки в КНДР. "Тому що ви бачите, як американці поводяться. Важка війна - 1950-1953 рік, тоді на корейців було скинуто величезну кількість ... На кожного жителя по бомбі скинули американці. І після цього теж постійні санкції і так далі. Вони вважають Америку недоговороздатною країною", - заявив він.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2273101-kndr-krim-nas-nikomu-ne-virit-rosiya-zahotila-stati-garantom-peregovoriv-schodo-raket-phenyana.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект