НОВИНИ

30.11.2017 | Трамп знайшов заміну Тіллерсону
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це повідомило в четвер центральне американське видання The New York Times із посиланням на чиновників високого рівня в адміністрації США.

"Білий дім спланував звільнення державного секретаря Рекса Тіллерсона, відносини якого з президентом Трампом були напружені, щоб замінити його Майком Помпео, директором ЦРУ, впродовж ближчих декількох тижнів", - йдеться в повідомленні.

Майка Помпео, у свою чергу, може замінити в ЦРУ сенатор-республіканець Том Коттон, "який є ключовим союзником президента з питань національної безпеки". Сам Коттон, за словами джерел, дав зрозуміти, що погодиться на цю пропозицію, якщо вона прозвучить.

Проте досі невідомо, чи отримав цей план остаточне ухвалення з боку президента Трампа. Як зазначається в публікації, президент висловлював невдоволення щодо Тіллерсона та взагалі готовий внести зміни в Державний департамент.

Крім того, повідомляється, що автором плану щодо змін у команді національної безпеки був керівник адміністрації Білого дому Джон Келлі.

Джерело - https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2355168-tramp-znajsov-zaminu-tillersonu-nyt.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект