НОВИНИ

29.11.2017 | КНДР хвалиться, що досягла мети - стала ядерною державою
Джерело - Reuters

РакетныУ цьому звязку Пхеньян оголосив, що досяг своєї давньої мети, ставши ядерною державою. У КНДР також заявили, що нова ракета досягла висоти близько 4475 кілометрів і за 53 хвилини здолала відстань у 950 кілометрів

"Після спостереження за успішним запуском нової міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-15" Кім Чен Ин із гордістю оголосив, що тепер ми нарешті досягли історичної мети, завершивши формування ядерних сил країни, мети нарощування ракетного потенціалу", - йдеться у заяві, зачитаній диктором північнокорейського ТВ.

У заяві Північна Корея називає себе "відповідальною ядерною державою", мовляв, розробка стратегічної зброї здійснюється для захисту від "політики ядерного шантажу і ядерних загроз американських імперіалістів".

Перші з середини вересня ракетні випробування КНДР пройшли через тиждень після того, як президент США Дональд Трамп повернув Північну Корею до списку держав-спонсорів тероризму, що дає можливість вводити нові санкції стосовно Пхеньяну.

Американські, японські та південнокорейські чиновники підтвердили, що ракета, яка впала у водах Японії, швидше за все, була міжконтинентальною балістичною ракетою. Пентагон повідомив, що вона не становила загрози для США, їхньої території та їхніх союзників.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект