НОВИНИ

28.11.2017 | Шульц переклав рішення щодо участі в уряді на членів партії
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про перспективи політик говорив на прес-конференції у Берліні в понеділок після засідань правління партії, передає кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Всім зрозуміло, що ми в непростій ситуації, ніхто сьогодні не може сказати, яким підсумками ми прийдемо у четвер (на зустрічі з президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром)... Я не знаю, що нам скаже президент», - сказав Шульц, який всіляко уникав прямої відповіді на питання, чи готова його партія знову увійти в уряд Великої коаліції, а він сам – до його складу.

«Якщо президент попросить нас вести переговори, я скажу: «так»», - виголосив в кінці кінців Шульц.

Лідер СДПН повідомив, що у п'ятницю відбудеться ще одне засідання президії партії, яке оцінить результати переговорів у президентському палаці за участю лідерів СДПН, ХДС, ХСС та федерального президента. На наступному тижні запланований з'їзд політсили. Рішення, в якій формі партія може взяти участь в уряді, повинні прийняти її члени, підкреслив керівник. Крім того, найближчими днями буде вирішена і доля Шульца як голови партії, якою він керує з початку року.

При цьому політик зазначив, що очевидно, після зустрічі в четвер підуть інші «інтенсивні переговори з вимогами та ультиматумами». Він вважає, що до провалу переговорів про створення коаліції «Ямайка» привела «політична гегемонія», не ставши називати, яку партію він має на увазі.

Меркель раніше в цей же день дала власну прес-конференцію, на якій підтвердила готовність вести переговори з СДПН «щиро та чесно».

«Формування стабільного уряду, з моєї точки зору, являє собою цінність для країни», - сказала вона.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект