НОВИНИ

24.11.2017 | Україна поставить до Європи запчастини до танків
За матеріалами - Кореспондент

Державне зовнішньоторговельне підприємство Спецтехноекспорт, що входить до складу держконцерну Укроборонпром, отримало контракт від державної європейської компанії на поставку комплектувальних до танків T-72 протягом 2017-2019 рр. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Стверджується, що відповідний контракт підписано за результатами участі Спецтехноекспорту в публічному тендері за правилами GPA (Government Procurement Agreement), який відбувся за підтримки проектного офісу GPAinUA в рамках пілотного проекту.

"Тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC. Умови участі в тендері були аналогічні до тих, які вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro. Після приєднання України до угоди GPA, Спецтехноекспорт став першою українською компанією, яка виграла європейський тендер за правилами GPA", - йдеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що в країнах ЄС, колишніх членів "радянського блоку", досі на озброєнні перебуває багато броньованої та авіаційної техніки радянського зразка, яка потребує модернізації і технічного обслуговування.

"Українська оборонна промисловість має всі необхідні розробки та компетенції для виконання таких робіт", - заявив директор Спецтехноекспорту Павло Барбул.

Як повідомляв Кореспондент.net, у жовтні Україна вперше привезла до США своє озброєння. Передові розробки української оборонної промисловості були представлені на міжнародній виставці озброєнь AUSA-2017 у Вашингтоні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект