НОВИНИ

23.11.2017 | В Україну приїхали 250 американських інструкторів
Джерело - УНІАН

На Яворівський полігон у Львівській області прибули інструктори 27-ї піхотної бригади бойової групи армії США. Про це в середу, 22 листопада, пише Радіо Свобода.

Зазначається, що інструктори пробудуть на полігоні до серпня наступного року. Також з ними разом там працюють колеги з Канади, Польщі, Британії, Литви і Данії - всього більш ніж 400 осіб. Вони будуть тренувати українських військовослужбовців, які служать в зоні бойових дій на Донбасі. Водночас натовські військовослужбовці будуть переймати український бойовий досвід.

"Місія 27-ї піхотної бригади не змінюється. Буде такою ж, як і 45-ї. Але прогнозую, що українське командування буде брати на себе більше відповідальності в рамках роботи місії. Ми готові і відкриті до пропозицій командування Сухопутних військ України, якщо вони хочуть змінити тренування", - сказав командувач Сухопутними військами США в Європі Фредерік Бен Ходжес.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект