НОВИНИ

12.12.2005 | Угода на кліматичній конференції ООН
Джерело - Українська служба ВВС

Учасники конференції ООН щодо кліматичних змін, що завершилася в Монреалі, домовилися провадити довготермінові переговори стосовно заходів, спрямованих на скорочення викидів в атмосферу газів, що спричиняють парниковий ефект.



США також беруть участь в угоді попри попередню відмову, але наголосили, що не будуть підписувати жодних документів, де визначатимуться обсяги скорочення викидів газів.


Окремо, понад 150 країн погодилися почати переговори про визначення обсягів скорочення викидів після того як завершиться дія Кіотського протоколу.


Повідомляє кореспондент ББС з питань довкілля Тім Гершч:


"Угоду врешті було досягнуто в атмосфері певної ейфорії після усунення заперечень, висунутих росіянами, що на кілька годин затримало переговори.


Головну перешкоду під час двотижневої конференції було подолано після того як США погодилися на участь в переговорах про майбутні дії з метою запобігання кліматичним змінам, які, однак, не передбачаються чітких зобов'язань.


Головний результат угоди полягає в тому, що тепер почнуться переговори про визначення чітких цілей, які мають набрати чинності після завершення дії Кіотського протоколу 2012-го року.


США, проте, не беруть участь в цій угоді. Також важливим є те, що такі великі країни як Індія та Китай візьмуть участь в дискусіях щодо можливого залучення до системи обмеження викидів газів, що спричиняються парниковий ефект.


Активісти захисту довкілля привітали рішення бурхливими оплесками, бо лунали застереження, що Кіотський протокол відійде в небуття."


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект