НОВИНИ

22.11.2017 | Посол України в Сербії понад рік не може зустрітися з главою МЗС Дачічем, там пояснюють це "взаємністю"
Джерело - УНІАН

Посол України в Сербії вже 14 місяців не може зустрітися з міністром закордонних справ цієї країни Івіцею Дачічем. Про це посол сказав в коментарі виданню b92.

Український дипломат сказав, що у відносинах Сербії та України все було в порядку, але потім Сербія проголосувала проти України на Генеральній асамблеї ООН щодо резолюції стосовно прав людини в окупованому Криму. "Що сталося? Ви повинні спитати Дачіча, я не можу спитати його", - наголосив Александрович.

У зв'язку з цим український дипломат пояснив, що він вже впродовж 14 місяців чекає на зустріч з главою МЗС Сербії. Своєю чергою Дачіч у відповідь на слова українського посла сказав, що його український колега Павло Клімкін ніколи не приймав сербського посла у Києві.

"Український міністр Клімкін ніколи не приймав нашого посла впродовж чотирьох років, на відміну від мене, коли я зустрічався з українським послом. Як вони поводяться стосовно нас, так і ми будемо ставитися до них", - заявив Дачіч. При цьому у заяві на сайті сербського МЗС сказано, що українська делегація була відсутня під час голосування за членство Косово в ЮНЕСКО у 2015 році, що "прямо суперечить життєвоважливим інтересам Республіки Сербія". "Беручи до уваги те, що посла Республіки Сербія в Україні Раде Булатовича ніколи не приймав голова української дипломатії Клімкін, і що Міністерство закордонних справ України на запрошення посольства Сербії відправляє на прийом дипломатів на рівні голови протоколу, Республіка Сербія не має зобов'язань або причин діяти по-іншому", - наголошується у заяві.

Детальніше //www.unian.ua/politics/2256244-posol-ukrajini-v-serbiji-ponad-rik-ne-moje-zustritisya-z-glavoyu-mzs-dachichem-tam-poyasnyuyut-tse-vzaemnistyu.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект