НОВИНИ

22.11.2017 | У США висунули офіційні звинувачення Саїпову за теракт в Нью-Йорку
Джерело - УКРІНФОРМ

Обвинувальний висновок з 22 пунктів винесло журі присяжних, тепер Саїпов постане перед судом, йдеться в документах прокурора Південного округу Нью-Йорка. За двома статтями обвинувачення Саїпову може загрожувати довічне ув'язнення або смертна кара.

У загальній складності Саїпову закидають вісім вбивств (за кількістю жертв атаки), 12 спроб вбивств (з числа потерпілих), сприяння і спробу сприяння терористичному угрупованню ІДІЛ, а також звинувачення в насильстві та пошкодженні транспортного засобу.

У повідомленні мін'юсту США зазначається, що Саїпов зізнався слідчим в тому, що на вчинення атаки з використанням вантажівки його надихнули відео ІД, які він дивився по телефону. Спочатку він задумав злочин ще рік тому, а за два місяці до атаки вирішив його зробити саме з використанням вантажівки, щоб постраждало якомога більше "невинних цивільних осіб". Приблизно за тиждень до злочину він орендував машину і почав тренуватися керувати нею.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект