НОВИНИ

18.11.2017 | Вибори у Каталонії: Пучдемона та інших заарештованих політиків внесли у списки
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Перші місця займають прибічники незалежності регіону, які нині перебувають у попередньому ув'язненні або переховуються від іспанської влади за межами країни. З 14 колишніх членів каталонської регіональної адміністрації, розпущеної урядом Іспанії на основі 155-ї статті конституції, 12 перебувають у двох великих списках.

Зокрема, виборчий список "Разом за Каталонію" очолює колишній глава Каталонії Карлес Пучдемон, нині переховується в Бельгії. Інший список очолює екс-віце-президент Оріолі Жункерас. Його руху республіканських "лівих" пророкують перемогу на виборах, проте абсолютну більшість голосів "ліві" навряд чи наберуть.

Прихильникам незалежності Каталониии, які раніше мали більшість в каталонському парламенті, протистоять партії, що виступають за єдину Іспанію. Опитування не виявляють явної переваги однієї з сторін. Офіційно виборча кампанія розпочнеться 5 грудня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект