НОВИНИ

17.11.2017 | Палата представників США ухвалила законопроект про податкову реформу
Джерело - УНІАН

Палата представників Конгресу США затвердила законопроект про податкову реформу. Про це свідчать результати проведеного в четвер голосування, передає ПРАЙМ. За проект реформи проголосували 227 членів палати, 205 висловилися проти. Для проходження законопроекту в нижній палаті Конгресу, що складається з 435 представників, необхідна більшість у 218 голосів. На сьогодні займають республіканці 240 крісел палати, у демократів 194 місця.

Законопроект на наступному етапі повинен пройти затвердження в Сенаті. У заяві Білого дому, опублікованій з нагоди затвердження законопроекту зазначається, що "президент вітає" проходження документа, який є "великим кроком у виконанні нашої обіцянки історичного скорочення податків для американців до кінця року".

Республіканці в палаті представників конгресу США раніше розповсюдили пропозиції щодо податкової реформи. Ключова зміна - зниження ставки оподаткування на прибуток корпорацій до 20% з нинішніх 35%. Крім того, запропоновано зміни в оподаткуванні фізичних осіб.

Так, замість діючої шкали з семи категорій прогресивного прибуткового податку запропоновано всього три категорії оподаткування залежно від доходу: 12%, 25% і 35%.

Також збережеться четверта максимальна шкала в 39,6%, але вона торкнеться лише тих американців, які заробляють більше 500 тисяч доларів на одну людину або 1 мільйона на сімейну пару. Зараз мінімальний федеральний прибутковий податок становить 10%, однак республіканці заявляють, що підвищення ставки не позначиться на найменш заможних через заплановане підвищення податкових відрахувань.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2248041-palata-predstavnikiv-ssha-uhvalila-zakonoproekt-pro-podatkovu-reformu.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект