НОВИНИ

16.11.2017 | Туск планує провести серйозну розмову із Мей в п’ятницю
За матеріалами - Главком

Очільник Європейської Ради Дональд Туск має намір цієї п’ятниці, 17 листопада, під час зустрічі із прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей підняти питання, яким чином Лондон збирається виконувати вимоги ЄС з питань Brexit. Про це джерело в Єврокомісії повідомило Reuters.

Дональд Туск має намір нагадати про те, що від цього буде залежати рішення глав держав і урядів ЄС під час саміту в грудні 2017 року щодо того, чи починати новий етап переговорів, який стосуватиметься питань режиму торгівлі.

ЄС почав внутрішні приготування до етапу переговорів, який стосуватиметься торгівлі. Однак керівник Європейської Ради має намір повідомити Терезі Мей, що початок цього етапу переговорів не є гарантованим і вимагає відповідних кроків Великої Британії, які необхідно буде зробити за дуже короткий термін. Туска будуть цікавити конкретні плани заходів офіційного Лондона з ключових напрямків переговорів.

Очільник Європейської Ради і прем’єр-міністр Великої Британії зустрінуться в Гетеборзі (Швеція) під час саміту ЄС із соціальних питань і проблематики зайнятості.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект