НОВИНИ

16.11.2017 | Бойовики ІД втратили 95% території Сирії та Іраку - Держдеп
Джерело - УНІАН

Терористичне угрупування "Ісламська держава" втратило 95% займаної раніше території. Про це заявив спецпредставник президента США в коаліції по боротьбі з ІД Бретт Макгерк, передає РБК з посиланням на повідомлення Держдепартаменту. За словами Макгерка, з тих пір, як у 2014 році була сформована міжнародна коаліція, від влади угруповання були звільнені 7,5 млн людей. "ІДІЛ втратило 95% території, яку воно колись контролювало", - заявив він.

Макгерк підкреслив, що з тих пір ІД не повернуло жодного метра території, яку втратило. "У ІД більше немає столиці, так званий халіфат розвалюється, вони біжать туди, де можуть ховатися", - додав він. Однак американський спецпредставник в коаліції запевнив, що терористів ніде не залишать у спокої, "від Лівії до Філіппін і Афганістану". "Це битва покоління, яка вимагає продовження міжнародного співробітництва", - сказав Макгерк. За словами Макгерка, проти терористів бореться одна з найбільш великих коаліцій в історії - 74 держави, включаючи членів НАТО, Ліги арабських держав та Євросоюзу. Макгерк також нагадав про необхідність інтенсифікувати гуманітарну допомогу. За його словами, на зустрічі представників коаліції в Йорданії обговорювалася допомога у відновленні Сирії, а також відбулася установча зустріч Донорського консорціуму, який буде обговорювати питання вкладення коштів у цю діяльність.

Детальніше: https://www.unian.ua/world/2245834-boyoviki-id-vtratili-95-teritoriji-siriji-ta-iraku-derjdep.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект