НОВИНИ

13.11.2017 | Україна відштовхує від себе одного з останніх союзників - голова МЗС Польщі
Джерело - УНІАН

На тлі російської агресії Україні варто замислитись, чому вона відштовхує від себе одного з останніх союзників. Про це в інтерв’ю Dziennik Gazetа Prawnа заявив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, передає "Європейська правда" з посиланням на TVN 24.

"Ми не впевнені, чи залишається стратегічне партнерство з Польщею метою для Києва", - сказав Ващиковський. Він висловив обурення з приводу того, що у відносинах з Україною не вдалося досягнути прогресу "навіть у найпростіших справах". Як приклад назвав розміщену у львівському музеї "Тюрма на Лонцького" інформацію про "польську, нацистську та радянську окупацію".

"У 2017 році у нас все ще є церкви у Львові, які все ще служать концертними залами", - обурився глава польської дипломатії. За його словами, усі ці питання нескладно вирішити. А з огляду на те, що виграти у цій ситуації може Росія, Ващиковський порадив українській стороні відповісти на питання, "чому перед обличчям збройної агресії вона відштовхує від себе одного з останніх союзників".

Детальніше: https://www.unian.ua/politics/2239656-ukrajina-vidshtovhue-vid-sebe-odnogo-z-ostannih-soyuznikiv-golova-mzs-polschi.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект