НОВИНИ

11.11.2017 | Десятки тисяч каталонців виступили в підтримку ув'язнених екс-міністрів
Джерело - УКРІНФОРМ

"Десятки тисяч прихильників незалежності Каталонії заполонили одну з головних вулиць Барселони у суботу із вимогами звільнити лідерів сепаратистів, які утримуються у в'язниці", - йдеться у повідомленні.

Прикріпивши жовті стрічки на лацкани, щоб позначити свою підтримку колишніх каталонських лідерів, демонстранти встали вздовж проспекту Марина.

Члени сімей ув'язнених у тюрмах виступили із промовами на їхній захист.

Як зазначає видання, багато учасників демонстрації спеціально з'їхалися до Барселони з усіх куточків Каталонії.

Наразі більшість колишніх міністрів відправленого у відставку регіонального уряду Каталонії перебуває під вартою. Їм висунуті обвинувачення у заколоті, бунті та розтраті громадських коштів.

Високий суд Іспанії на час слідства заарештував вісьмох колишніх міністрів та лідерів громадських організацій "Національна асамблея Каталонії" і "Omnium Cultural".

Також минулого тижня суд видав ордери на арешт для колишнього регіонального президента Карлеса Пучдемона та чотирьох його радників, які вилетіли до Брюсселя відразу після розпуску уряду. Там вони здалися поліції і були відпущені під заставу із забороною залишати Бельгію до рішення суду.

Вчора, 10 листопада, під заставу була звільнена спікер каталонського парламенту Карме Форкадел, яка давала свідчення у Верховному суді у Мадриді разом з іще п'ятьма колишніми міністрами.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект