НОВИНИ

10.11.2017 | Трамп дорікнув СОТ "китайським дисбалансом" на ринках
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Президент США Дональд Трамп та його китайський колега Сі Цзіньпін висловили абсолютно різні погляди на майбутнє глобальної торгівлі", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, Трамп заявив, що американська сторона більше не терпітиме "хронічних зловживань торгівлею". Він висловився проти Світової організації торгівлі, яка встановлює глобальні правила торгівлі, й заявив, що вона "не може працювати належним чином", якщо всі члени не дотримуються цих правил.

Трамп також поскаржився на торговельний дисбаланс, наголосивши, що США знизили ринкові бар'єри та скоротили тарифи, тоді як інші країни не відреагували. Він заявив, що Америка укладатиме двосторонні угоди з "будь-яким окремим партнером в Індійсько-Тихоокеанському регіоні, який дотримується справедливої взаємної торгівлі", проте лише "на основі взаємної поваги та взаємної вигоди".

Натомість китайський лідер Сі Цзіньпін, виступаючи відразу після Трампа, назвав глобалізацію "незворотною історичною тенденцією". Він підкреслив, що філософія вільної торгівлі мала бути переосмислена як "більш відкрита, більш збалансована, більш рівноправна і більш вигідна для всіх".

На відміну голова КНР виступив на захист багатосторонніх торговельних угод, які, за його словами, допомагали біднішим країнам розвиватися.

"Ми маємо підтримувати режим багатосторонньої торгівлі й практикувати відкритий регіоналізм, щоб дозволити країнам, які розвиваються, отримати більше користі від міжнародної торгівлі та інвестицій", - наголосив Сі Цзіньпін.

Як повідомляв Укрінформ, у п'ятницю у В'єтнамі стартував Економічний форум лідерів Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект