НОВИНИ

10.11.2017 | Південна Корея приєднається до навчань США у Тихому океані
За матеріалами - AFP

Про це повідомляє AFP з посиланням на військового чиновника у Сеулі.

"За словами чиновника у Сеулі, у навчаннях візьмуть участь сім кораблів військово-морського флоту Південної Кореї - три есмінці та чотири ескортні кораблі", - йдеться у повідомленні.

Раніше у четвер ВМС США заявили, що проведуть "узгоджені операції в міжнародних водах" у західній частині Тихого океану з 11 до 14 листопада, у яких візьмуть участь авіаносці USS Ronald Reagan, USS Nimitz and USS Theodore Roosevelt.

Як відомо, Північна Корея регулярно засуджує такого роду військові навчання, вважаючи їх репетицією вторгнення, й іноді проводить власні військові маневри або випробування ракет у відповідь.

Військово-морські сили США заявили, що американські військові кораблі проводитимуть навчання з протиповітряної оборони, морського патрулювання та інші тренувальні операції.

Раніше повідомлялося, що це буде перший за десять років випадок, коли відразу три американські групи авіаносців проводитимуть навчання в Тихому океані.

За словами чиновників з Токіо, японський есмінець Inazuma також приєднається до армади після триденного навчання з авіаносцем Ronald Reagan і двома індійськими військовими кораблями в Японському морі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект