НОВИНИ

09.11.2017 | Незважаючи на те, що у нас війна на власній території: Україна збільшить участь в операції НАТО в Афганістані
За матеріалами - УНІАН

Глава місії України при Організації північноатлантичного договору (НАТО) Вадим Пристайко стверджує, що Україна збільшить свою участь в операції Альянсу в Афганістані "Рішуча підтримка". Як передає власний кореспондент УНІАН, про це Пристайко сказав у четвер в Брюсселі в штаб-квартирі НАТО на полях засідання міністрів оборони країн-членів Альянсу.

"Ми маємо, незважаючи на те, що у нас війна на власній території, зрозуміти, яким чином ми можемо допомогти зусиллям не дозволити Афганістану знову перетворитися на місце, де будуть готуватися терористи для всіх країн, включаючи Україну. Маємо подумати, яким чином ми можемо збільшити нашу присутність, нашу допомогу. Вже є багато варіантів", - сказав дипломат. За його словами, ці варіанти вже обговорюються із союзниками. "Ми вже прийняли рішення про збільшення нашого контингенту на невелику кількість, зараз ми не будемо говорити про цифри, але ми в процесі визначення нових можливих обсягів допомоги коаліції", - наголосив представник України при НАТО.

При цьому він деталізував, що це можуть бути військові викладачі, поліцейські тренери, сили безпеки, спеціалісти у повітряній сфері. "Є багато професій, переважно у сфері військової безпеки, без яких неможливо завершити операцію", - пояснив Пристайко. Український дипломат також розповів, що під час засідання щодо Афганістану була "сказана фраза, яку я давно хотів почути від союзників". "Було сказано, що треба протистояти гібридний загрозі Росії в Афганістані. У сфері протистояння Росії, яка простягла руки і до Афганістану, ми можемо поділитися досвідом. Ми попереджали союзників, що це не є протистоянням РФ лише проти України, це - традиційна політика Росії, яку вона зараз веде", - підкреслив представник України при НАТО.

Детальніше: https://www.unian.ua/politics/2234639-nezvajayuchi-na-te-scho-u-nas-viyna-na-vlasniy-teritoriji-ukrajina-zbilshit-uchast-v-operatsiji-nato-v-afganistani.html


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект